Відмінності охорони


1294       6 вер. 2021 р.      

Відмінності між державною і приватною охороною

Ринок охоронних послуг в нашій країні стрімко розвивається. Тому, коли виникає необхідність професійної охорони житла, офісу або іншого об'єкта, може бути складно вибрати між державною і приватною охоронною структурою. Розглянемо, чим вони відрізняються і як вибрати охоронну фірму?

Основні відмінності

Державна охорона і приватна охоронна фірма має ряд відмінностей, які можуть бути принциповими для замовника:

1. Порядок роботи. Державні структури працюють за певним алгоритмом. Тому вибираючи їх послуги, ви повинні розуміти, що заради вас, свої правила ніхто змінювати не буде. Крім цього, роботу ДСО можуть інспектувати державні відомства. Що стосується приватних структур, їх роботу теж можуть перевіряти, але такі перевірки завжди проходять за погодженням із замовником.
2. Оплата. Розцінки на охорону державною структурою фіксовані. У той же час в приватних фірмах вони можуть істотно відрізнятися, так як їх встановлює кожен власник індивідуально. Зазвичай вартість державної охорони трохи вище, ніж ціна тієї ж послуги у приватної фірми.
3. Зброя. Деякі люди впевнені в тому, що державна охорона краще, так як її співробітники мають при собі вогнепальну зброю в той час, як у приватних структур є тільки травматичне. Однак варто враховувати, що співробітники ДСО не мають права застосовувати свою зброю в межах населених пунктів. А ось приватна компанія буде застосовувати травматичну зброю при необхідності, навіть якщо така потреба виникла в населеному пункті.
4. Технічна база. На її модернізацію ДСО витрачає бюджетні дотації, а приватні структури покращують все за рахунок своїх клієнтів. Тому при необхідності вони можуть підвищувати тарифи на окремі послуги охоронної фірми.
5. Матеріальна відповідальність. Якщо майно клієнта постраждало з вини державної охоронної структури, для відшкодування збитків замовнику доведеться надати величезний перелік документів. Довести провину співробітників можна тільки в суді. Що стосується приватних фірм, зазвичай пункт про гарантії збереження майна прописується в договорі. Тому будь-які питання завжди вирішуються на місці.

Переваги державної і приватної охорони

Державна невідомчий охорона може гарантувати своїм клієнтам:
• швидке реагування;
• професійну підготовку всього особового складу;
• наявність зброї.
Приватне охоронне підприємство в Києві пропонує:
• увага та індивідуальний підхід до кожного клієнта;
• використання сучасного обладнання та передових технологій на всіх етапах роботи;
• швидке і професійне вирішення всіх проблем;
• вигідні і гнучкі розцінки.

Який би варіант охорони ви не вибрали, важливо звертатися тільки до перевірених компаніям, які не тільки сумлінно виконають всі покладені на них обов'язки, а й можуть гарантувати матеріальну відповідальність.


Теги статті :