Вибір охоронної фірми в Києві


1341       21 вер. 2021 р.      

Як вибрати охоронну фірму?

Вибір охорони в Києві досить різноманітний. Це дозволяє кожному бажаючому отримати надійний захист свого житла або бізнесу. Але на практиці вибрати компанію, якій можна довірити найдорожче, непросто. Розглянемо, на що потрібно звертати увагу, при виборі охоронної фірми.

Стаж роботи і кількість клієнтів

Звичайно ж компанія, яка працює на ринку вже не один рік і має багато задоволених клієнтів, краще тієї, що тільки недавно відкрилася. Хорошим показником є ​​наявність філій в різних містах України, а також постійне розширення штату і пропонованих послуг.

Ліцензії та міжнародний сертифікат якості

Головне, щоб фірма, яка пропонує послуги охорони, мала ліцензію на здійснення цього виду діяльності. Ще одним з критеріїв вибору охорони має стати наявність у компанії сертифікату міжнародного зразка. Він підтверджує, що компанія працює за встановленими міжнародним вимогам і може запропонувати якісні послуги.

Кількість і склад екіпажів ГМР

Важливо, щоб у компанії було якомога більше екіпажів. Це дозволить швидше реагувати на всі виклики, а клієнтам не доведеться чекати, поки з'явиться вільна машина, яка зможе приїхати.
Екіпаж зазвичай складається з двох співробітників. Але сьогодні деякі компанії тісно співпрацюють з поліцією, тому до складу екіпажу додатково входить один поліцейський. Що це дає? Переваги такої охорони в тому, що в екіпажі знаходиться людина, яка має право носити вогнепальну зброю (простим приватних охоронних структур це недоступно). Також це дозволить скоротити час на оформлення затриманого в поліції.

На що ще звертати увагу?

Вибираючи охорону в Києві, варто звернути увагу ще й на такі критерії:
1. Цінова політика. Підбір охоронців - не те, на чому слід економити. Тому дуже низькі ціни повинні насторожити.
2. Наявність реклами не завжди говорить про високу якість послуг, що надаються. Зате це обов'язково зробить цінник вище.
3. Пункт про матеріальну відповідальність в договорі говорить про порядність компанії.
4. Співробітники охоронного агентства повинні мати досвід служби в силових структурах і сертифікат, що підтверджує їх розряд.
5. У фірми повинен бути пульт центрального спостереження, власний автотранспорт і сайт.
Сьогодні знайти фірму, яка пропонує послуги охорони, нескладно. Подібними оголошеннями заповнені газети, інтернет-сайти і т. Д. Але вибирати варто тих, хто може довести свою компетентність і у кого є позитивні відгуки клієнтів. При виникненні будь-яких сумнівів ви маєте право укласти договір на кілька місяців, а потім - продовжити його.


Теги статті :