Чи потрібне відеоспостереження для малих підприємств?


985       22 груд. 2021 р.      

Чи потрібне відеоспостереження для малих підприємств?

Відеоспостереження відноситься до передових технологій, що вже встигли довести свою ефективність. З його допомогою у торгових залах та на малих підприємствах можна захистити своє майно та персонал від протиправних дій. Встановивши камери відеоспостереження, власник бізнесу зможе суттєво зменшити кількість крадіжок та інших пригод, підвищити ступінь захищеності та задоволеності своїх клієнтів, а у довгостроковій перспективі навіть збільшити продуктивність.

Для чого потрібне відеоспостереження на малих підприємствах?

Незалежно від виду бізнесу він потребує якісної охорони. Одним із пріоритетних видів охоронних заходів можна назвати встановлення камер відеоспостереження. Для чого потрібна така охорона підприємств:
1. Будь-який бізнес, що передбачає роботу з клієнтами, регулярно контактує з незнайомими людьми, які мають можливість вільно пересуватися торговим залом, вивчати його асортимент. Навіть за наявності охоронця деякі зловмисники примудряються щось вкрасти. В усьому винен людський фактор, адже охоронець – жива людина, і встежити за всім йому не під силу. У таких випадках доцільним буде встановлення камер відеоспостереження. Фахівці зможуть визначити оптимальні місця їх монтажу, звідки будуть переглядатися навіть віддалені куточки приміщення, що охороняється. Також камера здатна здійснювати запис, що буде дуже корисним у разі необхідності пошуку злочинця.
2. Охорона бізнесу має здійснюватися у цілодобовому режимі, адже саме у неробочий час відбувається значна частина правопорушень, актів вандалізму, крадіжок тощо. Установка камер дозволить відстежувати все, що відбувається у приміщеннях у неробочий час.
3. За статистикою більшість крадіжок на підприємствах відбувається саме їхніми співробітниками, які мають неконтрольований доступ до всього, що знаходиться у приміщенні. Красти можуть не лише товар, а й офісні речі чи документи.

Відеоспостереження дозволить запобігти таким правопорушенням або за лагідний проміжок часу виявити винних у крадіжці.

Переваги встановлення відеоспостереження

Малий бізнес часто обмежений у фінансових ресурсах і часто не може дозволити собі цілодобову фізичну охорону об'єктів. Ідеальним варіантом для них може стати комерційна охорона підприємств за допомогою систем відеоспостереження. Її перевагами можна назвати:
1. Поліпшення показників продуктивність праці. Як показує практика, люди набагато ефективніше працюють, якщо знають, що в приміщенні знаходиться камера і будь-якої миті власник бізнесу може перевірити, чим вони зайняті на робочому місці. Особливо важливим це може бути у тому випадку, якщо власник перебуває у від'їзді.
2. Забезпечення безпеки персоналу. Відчуття захищеності також здатне підвищити продуктивність праці.
3. Вивчення переваг клієнтів та надання їм допомоги. Бачачи, що покупець безуспішно намагається щось знайти у торговому залі, відповідальний менеджер може запропонувати йому допомогу. Також, вивчивши записи камер спостереження, можна зрозуміти, що цікавить клієнтів. Це дозволить за потреби переорієнтувати свій бізнес, а також змінити порядок у магазині таким чином, щоб клієнтам було легше знаходити необхідні речі чи продукти.
4. Можливість виявити крадіжку та знайти правопорушників. Це дозволить уникнути крадіжки, нестачі, вандалізму, а у разі НП – швидко знайти винних.
5. Економія. Система відеоспостереження дозволяє уникнути витрат на утримання служби безпеки.

Залежно від характеру бізнесу та наявності фінансових ресурсів можна вибрати IP або HD-камери з різним терміном зберігання інформації на них. Замовляти монтаж систем необхідно лише у спеціалістів.


Теги статті :