Технічні засоби охорони


1783       5 груд. 2020 р.      

Технічні засоби охорони

Технічні засоби охорони об'єктів в комбінації з роботою охоронців-професіоналів суттєво підвищують безпеку на об'єкті, дозволяють отримати економію за рахунок ефективного використання ресурсів. Фахівці компанії UA-Bezpeka розроблять, встановлять, налагодять і візьмуть на обслуговування всі технічні системи, які використовуються в охороні.

Техніка на службі охорони

Компанія UA-Bezpeka пропонує сучасні технічні засоби охорони, послуги з їх встановлення та обслуговування. Серед них:

  1. Охоронне телебачення (СОТ). Дозволяє вести відеоспостереження, фіксує, зберігає відеофайли, може вести запис за сигналами датчиків руху.
  2. Система для контролю і управління доступом (СКУД). Організовує загальний доступ на об'єкт або доступ в зазначені приміщення, веде облік відвідувачів і робочого часу персоналу.
  3. Охоронна і пожежна сигналізація. Без зволікання сповіщає про спроби проникнення, виникненні загоряння або затоплення. Посилає сигнали тривоги власнику приміщення, а при укладенні договору і на пульт охорони.

Фахівці з UA-Bezpeka комплексно підходять до вирішення проблем, пропонують оптимальні рішення по організації охорони, що відповідають потребам конкретного об'єкта. Ми працюємо на вашу безпеку.


Теги статті :