Сигналізація на авто


1763       27 квіт. 2020 р.      

Вибір сигналізації для авто

Ваша машина часто ночує під вікном? Ви залишаєте її на неохоронюваної стоянці на весь робочий день? Сигналізація для машини захистить ваш спокій і майно. Охоронна компанія UA-Bezpeka пропонує прекрасний вибір сигналізації.

Допоможемо вибрати сигналізацію для машини

Співробітники UA-Bezpeka допоможуть зробити правильний вибір сигналізації для авто. Перш за все, необхідно буде визначитися з типом сигналізації. Серед автомобілістів популярні системи сигналізації двох видів:

  • механічні;
    електронні, в т. ч. з GSM.

Механічні системи відрізняються дешевизною, але вони ефективні тільки в тому випадку, якщо машина знаходиться недалеко і власник може почути сигнал тривоги.

Електронна система сигналізація сповістить власника про загрозу викрадення навіть на значній відстані. Сигнал подається на брелок або телефон власника. Компанія UA-Bezpeka також пропонує підключити машину на пультової охорону. Тоді тривожний сигнал надійде не тільки власнику, але буде продубльований на пульт компанії. За цим сигналом до машини виїде група швидкого реагування. Погодьтеся, значно простіше попередити викрадення, якщо до місця події прибуде група підготовлених бійців, ніж вступати в сутичку зі зловмисниками в поодинці. Довіртеся професіоналам!


Теги статті :