Пост охорони об'єкту


2098       30 серп. 2020 р.      

Пост охорони об'єкту

Пост охорони об'єкта - це будова, місце на ділянці або ділянку, але якому присутній співробітник охорони. Такий пост не тільки виконує охоронні функції, але і дозволяє здійснювати заданий режим роботи на підприємстві. На посту може перебувати один охоронець або група охоронців, можливе посилення спеціальними технічними засобами.

Види постів охорони

Замовляючи організацію поста охорони, клієнти вибирають той вид, який найбільш повно задовольняє потребам підприємства. Пост охорони об'єкта може відрізнятися за кількома параметрами:

  1. По режиму роботи. Піст може функціонувати в певний час, встановлений клієнтом, або функціонувати на постійній основі (режим 24/7).
  2. За функціоналом. На стаціонарному посту постійно знаходиться охоронець. Обхідний пост створюється для патрулювання охоронцем певної території з виконанням поставлених завдань.
  3. По розташуванню. Розрізняють зовнішній і внутрішній пости. Зовнішній розташовується за територією підприємства, а охоронці ведуть спостереження не тільки за периметром, а й за прилеглою територією. Внутрішній розташовується безпосередньо на підприємстві.

Компанія UA-Bezpeka займається організацією всіх видів постів і гарантує безпеку на вашому об'єкті.


Теги статті :