Призначення охорони офісу


1387       29 лип. 2021 р.      

Навіщо потрібна охорона офісу?

Охорона порядку і безпеку - це основні складові якісної роботи будь-якої організації. Економічна криза спровокувала погіршення криміногенної ситуації в країні і зростання злочинності. Тому говорити про безпроблемною роботі будь-якої компанії сьогодні можна тільки тоді, коли в офісі продуманий і реалізований план офісної охорони. Це дозволить захистити від злочинних намірів не тільки сторонніх осіб, але і співробітників фірми.
Охорона офісу в Києві стане гарантією захисту від крадіжки будь-яких матеріальних цінностей або документів, зломів, грабежів, або рейдерських захоплень, а також запобіжить протиправні дії відносно співробітників організації.

Різновиди охорони офісів

Охоронна фірма в офісі може надавати такі послуги:

1. Фізична охорона офісу. Дана послуга полягає в цілодобовому присутності охорони в приміщеннях фірми, на парковці або інших об'єктах. Роботу виконують спеціально підготовлені співробітники, які здатні максимально швидко вирішити навіть екстрену ситуацію. В їх обов'язки також входить перевірка пропусків, ведення запису відвідувачів, захист співробітників та приміщень від будь-якої зовнішньої або внутрішньої загрози.
2. Технічна охорона офісу. Послуга передбачає використання сучасного технічного обладнання, за допомогою якого ведеться цілодобове відеоспостереження за приміщеннями та іншими об'єктами на підприємстві. Також технічна охорона передбачає установку і підключення охоронної та пожежної сигналізацій, датчиків руху та іншого необхідного обладнання.

Переваги офісної охорони

Замовити охорону офісу необхідно перш за все для того, щоб бути впевненим у безпеці свого бізнесу. До переваг послуги варто віднести:
1. Професійний підхід до виконуваних обов'язків. Це дозволить гарантувати абсолютну безпеку документації, майна і співробітників фірми.
2. Контроль за всім, що відбувається в приміщенні. Фізична охорона регулярно аналізує ситуацію в офісі.
3. Високий рівень безпеки. Охоронець, що чергує в офісі, підвищує ефективність роботи технічних охоронних засобів.
4. Гарантоване забезпечення порядку. Наявність охорони дисциплінує співробітників, дозволяючи уникнути заворушень на робочому місці.
5. Зниження ризику проникнення на територію офісу сторонніх осіб при наявності фізичної охорони. Використання виключно камер спостереження не може гарантувати цього.
6. Індивідуальний підхід до кожного клієнта передбачає узгодження плану будь-якої дії співробітниками охоронного агентства з керівником фірми, що дозволяє досягти максимального рівня захисту.
Забезпечити надійний захист вашого бізнесу зможуть співробітники компанії UA-BEZPEKA. Щоб замовити охорону офісу в Києві, телефонуйте або залишайте заявку на нашому сайті.


Теги статті :