Навіщо потрібна охорона квартири


1241       5 серп. 2021 р.      

Навіщо потрібна охорона квартири

За статистикою, послугою охорони квартири або приватного будинку люди починають використовувати після того, як самі стали жертвою грабіжників або з «непрошеними гостями» зіткнувся хтось із їхніх знайомих. Але чи варто чекати, коли зловмисники винесуть з вашого будинку всі цінні речі? Проблему легко запобігти, якщо замовити сигналізацію в квартиру.

Різновиди охоронної сигналізації

Сигналізація в квартирі буває таких видів:


1. Автономна. Через низьку надійності цей вид охоронних сигналізацій є найменш затребуваним. Суть її роботи полягає в тому, що при проникненні сторонніх людей в квартиру лунає оглушливий звук. Однак, як показує практика, грабіжник може просто розбити пристрій і продовжити займатися своїми справами. Також власники цього виду сигналізації ризикують зіткнутися з помилковою спрацювання і невдоволенням сусідів. Продуктивним цей вид охорони буде тільки в тому випадку, якщо додатково встановити інший вид сигналізації.

2. Автоматичний дозвон. Цей вид вважається більш надійним. Дія такої сигналізації полягає в тому, що в момент проникнення зловмисників в квартиру на номери, які внесені в програму, надійде повідомлення про небезпеку. Тому власник, отримавши таке повідомлення, може повернутися додому або повідомити про інцидент поліції. Додатково відбувається спрацьовування сигналу тривоги. Єдиним недоліком цього способу є те, що якщо грабіжники спочатку переріжуть телефонний дріт, повідомлення надіслано не буде.

3. Сигналізація на пульті. Така охорона квартири в Києві вважається найнадійнішою. Пристрій спрацьовує в разі проникнення в житло сторонніх людей. При цьому на пульт охорони відправляється сигнал про подію і на місце виїжджає наряд поліції. Такий вид сигналізації дуже простий у використанні. Власнику будинку досить при виході і після повернення ввести індивідуальний код.

Переваги професійної охорони

Постановка квартири під охорону дозволяє захистити своє житло від проникнення зловмисників, уникнути крадіжки грошей і цінних речей. З цією метою використовується високопрофесійне обладнання.
Деякі вважають, що забезпечити охорону квартири за допомогою установки сигналізації дуже дорого. Однак, якщо врахувати сучасну статистику крадіжок, грабежів, розбійних нападів та інших злочинів, стає зрозуміло, що такі витрати є більш ніж виправданими.

Комплексні послуги з охорони квартир, приватних будинків, офісів та інших об'єктів із залученням фахівців компанії UA-BEZPEKA - доступний і надійний спосіб захистити себе і своє майно від зазіхань зловмисників. Залиште заявку на нашому сайті або зателефонуйте, і ми допоможемо організувати якісну охорону вашого житла.


Теги статті :