Послуги охоронної фірми


1234       17 серп. 2021 р.      

Кому довірити охорону свого майна?

Через нестабільну економічну ситуацію в нашій країні почастішали випадки крадіжок та інших протиправних дій. Захистити себе і своє майно допоможе замовлення послуги охорони. Сьогодні такі послуги представляє велику кількість фірм. Але як серед них вибрати кращу, щоб бути спокійним за матеріальні цінності?

Критерії вибору охоронної фірми

Вибираючи охоронну компанію в Києві, необхідно звертати увагу на такі критерії:
1. Наявність ліцензії на надання послуг з охорони. Ознайомитися з документом зазвичай можна на сайті фірми або безпосередньо в офісі.
2. Досвід роботи в сфері охорони. Бажано, щоб фірма працювала на ринку охоронних послуг не менше 3 років.
3. Перелік та вид об'єктів, які компанія охороняла. Відгуки справжніх і колишніх клієнтів зможуть підтвердити порядність фірми і якість послуг, що надаються.
4. Цінова політика. Якщо вартість послуг, що надаються занадто низька на відміну від інших охоронних фірм, це повинно насторожити. Компанії, в яких працюють професійні охоронці, що гарантують якість охоронних послуг, цінують свою роботу. До того ж використовується сучасне обладнання. Тому цінник у них відповідний.
5. У договорі обов'язково повинні бути прописані всі нюанси надання послуг.
6. Кваліфікований персонал. У фірмі повинні працювати охоронці з досвідом роботи в силових структурах, що мають сертифікат на послуги, що надаються. Вік охоронців зазвичай в межах 25-45 років.
7. Наявність цілодобової чергової частини.
8. Наявність пункту центрального спостереження, власного автотранспорту.
9. Наявність достатньої кількості співробітників, щоб при необхідності вони могли оперативно надати заміну.
10. Готовність приймати критику і усувати будь-які недоліки в роботі на вимогу клієнта.

Які послуги пропонують охоронні фірми?

При виборі охоронної фірми необхідно ознайомитися зі списком послуг, які вони пропонують. У цьому переліку повинні бути ті, які вам підходять. У стандартний набір послуг входять:
1. Особиста охорона, або послуги охоронця. Її здійснюють люди, які мають спеціальну підготовку і володіють високим рівнем вогневої, правової, медичної, психологічної допомоги.
2. Охорона приміщень (квартир, будинків, офісів, складів і т. Д.). Провівши аудит об'єкта охорони, складається план заходів щодо забезпечення порядку і безпеки на об'єкті.
3. Супровід вантажів і запобігання розкрадання цінностей на етапі їх транспортування.
4. VIP-кортежі. Послуга включає вибір авто, розробку основного і резервного маршрутів пересування, контроль за безпекою клієнта.

Всі перераховані послуги надає охоронна компанія UA-BEZPEKA в Києві. У нас працюють професіонали, яким можна довірити все найцінніше.
Щоб скористатися нашими послугами, телефонуйте або залишайте заявку на сайті.


Теги статті :