Цінова градація охоронних послуг


2177       22 жовт. 2021 р.      Чому охорона не може коштувати дешево?

За час роботи на ринку охоронних послуг, часто ми чуємо заперечення клієнтів: «Чому так дорого?» «У конкурентів дешевше!», «Охоронцю платять мізер, а самі заробляють!». Давайте розберемо, з чого ж складається вартість послуг і чому підсумкова сума договору часто перевищує Ваші очікування.
Давайте розглянемо найпростішу модель охорони цілодобового об'єкта, щоб на прикладі показати ціноутворення:
на одному добовому посту охорони несуть службу, як мінімум 3 співробітники, кожен з яких отримує заробітну плату, яка є основною складовою формування ціни і розцінюється як «прямі витрати».

Але є і «непрямі витрати», які не прийнято озвучувати клієнту, основна частина яких складається з: покупки спец. засобів і форменого одягу, вартіості послуг мобільного зв'язку, палива та амортизації транспортних засобів, за допомогою яких здійснюється контроль за несенням служби, часткового покриття ЗП співробітників, які контролюють несення служби на об'єкті, постачання канцелярією і т.д.
Не варто забувати і про податки, так що уявлення про те, що можна отримати якісні послуги охорони і не помітити їх ціни в видатковій відомості в корені не вірні!
Але все ж найняти охорону за «копійки» можливо.

І так, що таке «дешевий» варіант охорони і хто буде Вас охороняти:

Люди похилого віку, які не особливо дорожать місцем роботи, і до своїх обов'язків ставляться відповідно, можуть спати на роботі, вживати алкоголь, не виходити на зміни, звикли що їх часто виганяли без заробітної плати з попередніх місць роботи за будь-які провини, тому націлені на те щоб отримати хоч якісь гроші, щоб оперативно їх прогуляти і попрямує на нові пошуки роботи.
Таких охоронців знаходять на вокзалах, а вони приводять таких же своїх товаришів, офіційно не працевлаштовують і особливої ​​відповідальності за їх роботу та вчинки фірма не несе. Підсумок: при виборі охоронної фірми клієнт орієнтується виключно на найдешевшу ціну і отримує в подарунок таких «охоронців порядку», які виглядають, пахнуть і роблять свою роботу відповідно. Клієнт природньо залишається незадоволений і починає шукати іншу охоронну компанію, в результаті - даремно витрачений час, нерви і гроші.


Варіант 2: Той сегмент з яким працюємо ми ціна / якість.

Це охоронці з якими Ви, як правило, зустрічаєтесь на різних категоріях об'єктів (офіси, торгові центри, житлові комплекси і т.д.), люди середнього віку, які знають свою роботу, фізично розвинені, мають досвід несення служби і розряди охоронця 1-3 рівнів. Працевлаштовані на фірму, через що мають соціальний пакет, своєчасну заробітну плату, тому цінуюсь своє робоче місце і відповідально ставляться до своїх посадових обов'язків. Даному сегменту охорони не довіриш питання державної важливості, але зі своєю роботою вони справляються чудово.


Варіант 3: Наш преміум сегмент

У разі якщо у Вас є побоювання, що Вашому життю або здоров'ю і Ваших близьких щось загрожує, Ви маєте справу з великими сумами готівки або дорогоцінних металів, або просто для категорії Ваших об'єктів недостатньо охорони без спеціалізованої підготовки і технічного оснащення, то варто розуміти що за охорону з підвищеними до неї вимогами доведеться заплатити пристойні гроші.

Охоронці і тілоохоронці, які задіюються на об'єкти особливої ​​складності це - люди з вищою освітою, майстри спорту з бойових мистецтв, що володіють сертифікатами охоронців, мають травматичну зброю і всі необхідні дозволи. Уміють ефективно використовувати навички рукопашного бою і застосування спец засобів, знають нормативну базу і умови при яких дозволено застосування сили. Рослі, молоді, міцної статури, постійно підтримують свою фізичну форму. Відповідно такий тип охоронців отримує солідну ЗП, що в свою чергу формує «Недешеву» вартість послуг для потенційного замовника.
Підведемо підсумки
Всі наші висновки зроблені, керуючись  власним досвідом і особистими професійними спостереженнями. В цілому можна виділити наступні тези:

  • в більшості випадків найдешевша охорона не буде справлятися з поставленими завданнями, а вважатиме за краще спати на роботі або вживати алкогольні напої;
  • щоб забезпечити якісну охорону, не обов'язково вибирати найдорожчий сегмент;
  • не варто економити і переплачувати, краще відразу віддати перевагу оптимальному співвідношенню ціни і якості для вашої безпеки.

Всі наші охоронці - справжні професіонали, які чудово виконують свої обов'язки. Не варто ризикувати власним здоров'ям і майном, вибираючи бюджетні варіанти. Просто зверніться до нас, і ми розробимо оптимальний план охорони для будь-якого об'єкта.


Теги статті :