loading

ВИБІР ЯКОСТІ ОХОРОНИ

Про нас

loading

Ми завжди в тренді останніх технологій.
Тому завжди надаємо найкращий спектр послуг

loading

Атестати якості наших працівників
про профпригодність

loading

Понад 17 років на ринку охоронних
послуг на найвищому рівні.

loading
loading
loading
loading
loading
loading
loading
loading

Крім цього, нашими співробітниками у червні 2008 року були організовані та здійснені заходи по забезпеченню охорони громадського порядку під час проведення на майдані Незалежності у м. Києві концерту видатного музиканта сера Пола Маккартні, в червні 2009 року – фіналу конкурсу «Україна має талант», чемпіонату Європи з футболу «Євро 2012», проекту СТБ «Зимова Країна»,

UA-Bezpeka

У 2003 р приватні охоронні підприємства Києва об'єдналися в єдину компанію, яка тепер забезпечує охорону понад 30 об'єктів. Серед наших клієнтів:

  • Банк "Аркада"
  • УкрПрофЗдравниця
  • посольство держави Ізраїль в Україні
  • ТРЦ "SmartPlaza", "Подільський" та "Сова"
  • магазини "Pinko", "Frankie Morello" та ін.
  • ЖК "Патріотика"

Ми охороняли будівельні майданчики готелю «Хілтон» (Київ, бул. Шевченка), РК «Рівер Стоун» (вул. Раскової), РК в м Ірпінь та ін. Такі заходи як концерт легенди рок Пола Маккартні, «Євро 2012», фестивалі «ГОГОЛЬFEST 2017» і «ATLAS WEEKEND 2017», конкурси та телепроекти пройшли без неприємних пригод, завдяки нашим фахівцям. Клієнти знають - ми серйозно ставимося до своїх обов'язків. Наші співробітники екіперовані зброєю з гумовими кулями, якою можуть користуватись на законних підставах.

ua-bezpeka
Отримати консультацію

Залиште Ваш номер, ми Вам перетелефонуємо та відповімо на всі Ваші питання